Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : NURS LOKMAN HEKİM

NURS LOKMAN HEKİM KUDRETNARLI KAPSÜL 60 LI BİT. KAR  İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANDA YANINIZDA : GIDA TAKVİYESİ

Beslenme düzenimizin ve uyku düzenimizin bozuk olması gibi durumlarda günlük olarak düzenli bir şekilde almamız gereken ürünleri alamıyor olabiliriz. Bu nedenle insanların yaşamlarındaki dengesizliği çözüme kavuşturmak amacıyla üretilen takviye edici besin ürünleri her biri içeriğinde bitkisel ürünler ve onların ekstrelerinden üretilmiş olup genellikle belli problemler için özel olarak üretilmektedir. Bu amaçla üretilen Kudret Narı & Propolis ürünü tamamen bitkisel içeriklerden oluşmakta ve içeriğinde Kudret Narı & Propolis ve daha pek çok değeri bitki özü içermektedir. Kapsül formunda üretilen bu gıda takviyesini günlük olarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Günde belli miktarda ve düzenli bir şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Gereğinden fazla ya da az kullanmamanız gerekmektedir. Ürünün İçeriği
Kudret Narı, Sarı Kantaron, Meyan Kökü, Zencefil Tozu, Propolis


Günlük Tüketiminize Uygun
Bitter Melon & Propolis Kudret Narı ve Propolis İçeren Takviye Edici Gıda içeriğinde tamamen doğal, saf ve bitkisel ürünler ile oluşturulmuş olup sizler için son derece güvenilirdir.

İçeriğinde Kudret Narı, Sarı Kantaron, Meyan Kökü, Zencefil Tozu, Propolis. Bununla 1 şişe sizlere uzun süre yetecek miktarda ürün içermekte.

Kullanım Şekli:

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül olmak üzere, sabah ve akşam yemeklerden önce veya sonra bir miktar su ile tüketilmesi önerilir.

Uyarı:

Arı Ürünlerine karşı alerjisi bulunanlar tarafından kullanılmaması önerilir Serin ve kuru yerde saklayınız, Son kullanma tarihinden önce tüketiniz.

 İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

www.seyzen.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .seyzen.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

NURS LOKMAN HEKİM

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor